OFICJALNA STRONA KLUBU PIŁKARSKIEGO GKS TYCHY
FORTUNA 1 LIGA

Przedsprzedaż karnetów na sezon 2024/25 – faza I

2024-05-09
Angelika Fila
-

Rozpoczynamy pierwszą z trzech faz sprzedaży karnetów na sezon 2024/2025. W tym okresie nabyć będzie można wejściówki obejmujące wszystkie mecze ligowe przy Edukacji 7 oraz pierwsze spotkanie PP w przyszłym sezonie – w cenie, która obowiązywała w obecnym sezonie.

KUPUJESZ KARNET W PIERWSZEJ FAZIE = NIŻSZA CENA

Wychodząc naprzeciw kibicom, którzy kupując karnet całosezonowy i dają ogromne wsparcie klubowi, ceny wejściówek w pierwszej fazie sprzedaży pozostają bez zmian w stosunku do obecnego sezonu. Ponadto osoby, które nie posiadają karnetu, a zdecydują się na jego zakup właśnie teraz, będą miały zapewnione dodatkowo w cenie karnetu: wstęp na mecz 34. kolejki z Górnikiem Łęczna oraz wstęp na ewentualne baraże.

KORZYŚCI POSIADANIA KARNETU SEZONOWEGO

  • Oszczędność pieniędzy względem karnetów na rundę i biletów na pojedyncze mecze (aż 4 mecze gratis. Gdy kupisz karnet w pierwszej fazie sprzedaży, w kolejnej fazie sprzedaży będą to 3 mecze gratis)
  • Wstęp na wszystkie mecze ligowe w sezonie 2024/25 oraz pierwsze spotkanie Fortuna Pucharu Polski na Stadionie Miejskim;
  • Ewentualne mecze barażowe w cenie,
  • Udział w zamkniętych konkursach, loteriach i innych aktywnościach organizowanych dla karnetowiczów przed KP GKS Tychy,
  • Gwarancja miejsca oraz ceny niezależnie od poziomu rozgrywek (1. liga / Ekstraklasa).

Pierwsza faza sprzedaży karnetów potrwa do końca rozgrywek Fortuna 1. Ligi w bieżącym sezonie (26.05.2024) lub ewentualnych baraży (30.05.2024 – półfinały lub 02.06.2024 – finał).

W przypadku karnetów VIP, kupując bilet sezonowy w pierwszej fazie, w cenie będą 4 mecze gratis, a nie tak jak w obecnym sezonie 2 gratis.

Karnety można kupować na biletowej stronie internetowej klubu oraz w kasach stadionowych, w dniach otwarcia kas przed meczami domowymi GKS-u! Bilety na mecz z Górnikiem Łęczna i na ewentualne baraże będą do odbioru w kasach stadionowych!