Do pierwszoligowego GKS Tychy przeszedł z Zestalu Zielona Góra. W Tychach sięgnął po wicemistrzostwo Polski. Szachnitowski z dorobkiem 101 ligowych goli jest najskuteczniejszym piłkarzem w historii klubu. Po zakończeniu piłkarskiej kariery w tyskim GKS pełnił rolę trenera juniorów oraz pierwszego zespołu seniorów.
Był jednym z najwybitniejszych piłkarzy w historii GKS Tychy. Ogaza w sezonie, w którym tyski klub sięgał po wicemistrzostwo Polski zdobył aż 15 bramek. Ostatnie lata swojej kariery, jak i życia spędził we Francji. Wielokrotny reprezentant Polski, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w 1976 r. Ogółem z orzełkiem na piersi wystąpił 21 razy i strzelił 6 bramek. Zmarł nagle, na zawał serca.
Wychowanek Górnika Wesoła, który występował na pozycji bramkarza. W 1976 roku jako młodzieżowiec wywalczył z tyską drużyną tytuł wicemistrza Polski. Cebrat na koncie ma również występy w reprezentacji Polski. Łącznie wystąpił w sześciu spotkaniach „Biało-Czerwonych”.
Do Tychów przyszedł w 1974 roku z Szombierek Bytom, a już dwa lata później świętował swój największy sukces w karierze – zdobycie wicemistrzostwa Polski. Jest również zdobywcą premierowej bramki dla GKS Tychy w Ekstraklasie (przeciwko Lechowi Poznań). W tyskich barwach występował niemal nieprzerwanie, z epizdoem na grę w USA. Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął szkolenie młodych zawodników. Mimo problemów z sercem nie wyobrażał sobie życia bez futbolu. Zmarł nagle, na zawał serca.
Od 1974 roku był piłkarzem GKS Tychy, z którym zdobył wicemistrzostwo Polski. Występował na pozycji pomocnika. Wiele razy grał w reprezentacjach juniorskich Śląska i Polski. Życie młodego piłkarza, który był uznawany za wielki talent skończyło się w wieku 22 lat. Białas zmarł nad ranem w bydgoskim szpitalu na skutek ciężkich obrażeń doznanych w katastrofie samochodowej, kiedy wraz z innymi zawodnikami wracał po meczu młodzieżowej reprezentacji Polski do domu na Śląsku.
Występował tylko w śląskich klubach, zaczynając od Zrywu Chorzów, przez GKS Katowice, Siemianowiczankę i Górnik Piaski, aż po GKS Tychy. W Tychach odnosił największe sukcesy, bowiem na swoim koncie ma dwa awanse (w 1973 roku do I ligi i rok później do Ekstraklasy) oraz tytuł wicemistrza Polski w sezonie 1975/1976. Występował na pozycji pomocnika.
Był wychowankiem Górnika Wesoła, dla GKS-u Tychy grał w latach 1971-1984. Następnie występował jeszcze w Pogoni Imielin i Górniku Lędziny. W ekstraklasie rozegrał 75 meczów, strzelił 10 goli. Zapamiętamy Go jako świetnego napastnika, który z tyskim klubem przeszedł drogę od III ligi do wicemistrzostwa Polski i gry w europejskich pucharach.
W trakcie swojej kariery piłkarskiej występował na pozycji pomocnika. Swoją przygodę z futbolem rozpoczynał od gry w Polonii Tychy jako napastnik. Później przez wiele lat występował w GKS Tychy przyczyniając się niejednokrotnie dobrą postawą do kolejnych zwycięstw drużyny. Był członkiem składu, który w sezonie 1975/1976 zdobył wicemistrzostwo Polski.
Wieloletni członek oraz prezes GKS Tychy. Członkiem klubu jest od początku jego istnienia. 23 grudnia 1991 roku został prezesem GKS zastępując na tym stanowisku Stanisława Koisa. W tyskim klubie Wtorek pełnił także rolę kierownika sekcji piłki nożnej.
Barwy GKS Tychy reprezentował nieprzerwanie przez ponad 16 lat, ustanawiając rekord pod względem występów w ligowych spotkaniach. Z trójkolorowym herbem na sercu wystąpił aż 430 razy i zdobył 31 bramek. Przez wszystkie lata był jednym z najważniejszych zawodników w drużynie. Hojeński, który występował na pozycji obrońcy, nigdy nie zasmakował najwyższego szczebla rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Koszulkę GKS Tychy zakładał od 1978 do 1991 roku, a także w latach 1998-2000, gdy na koniec kariery wrócił do odradzającego się Klubu po upadku Sokoła. Szulc chociaż występował na pozycji prawego obrońcy, to strzelał przynajmniej jedną bramkę dla tyskiej drużyny w każdym z sezonów.
Od 1986 roku reprezentował barwy GKS Tychy. Wcześniej występował w Jedności Kosztowy. W historii tyskiego klubu zapisał się jego jeden z najskuteczniejszych napastników (241 meczów ligowych i 91 goli). W 2009 roku w GKS Tychy zadebiutował Bartłomiej, jeden z synów Krzysztofa. W 2011 roku zajął trzecie miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca 40-lecia tyskiego klubu.
W tyskim klubie rozpoczął i zakończył swoją długą piłkarską karierę. Łącznie w barwach GKS Tychy rozegrał 231 ligowych spotkań i strzelił 53 bramki. Z "Trójkolorowymi" wywalczył trzy awanse - w sezonie 1991/92 i 2011/12 na zaplecze Ekstraklasy, a w sezonie 2007/08 na boiska nowej II ligi. Karierę zakończył przed startem rundy wiosennej sezonu 2013/14. Był dyrektorem sportowym w tyskim klubie.
Wychowanek tyskiego klubu, w którym nieprzerwanie grał przez piętnaście lat - od sezonu 2000/01 do końca rundy jesiennej 2014/15. Wieloletni kapitan drużyny, w której na różnych poziomach rozgrywkowych rozegrał łącznie 384 mecze ligowe i strzelił 41 bramek. Wywalczył awanse kolejno do IV, II i I ligi.
W latach 1998-2007 rozegrał ponad 200 ligowym meczów i zdobył 58 bramek dla GKS-u Tychy. Dorobek strzelecki plasuje go na 4. miejscu w klasyfikacji strzelców ligowych. Z tyskim klubem wywalczył awanse do IV (2000/2001) i II ligi (2007/2008).
„Grzeszczu” trafił do tyskiego klubu w przerwie zimowej sezonu 2014/15 z Sandecji Nowy Sącz i występował w GKS-ie przez 7,5 roku. Był wiodącą postacią zespołu, notując mnóstwo kluczowych bramek i asyst. W sezonie 2015/16, w których tyszanie wywalczyli awans do I ligi, z 16 bramkami na koncie został królem strzelców całych rozgrywek. Plasuje się na 3. miejscu (59 bramek) w klasyfikacji strzelców ligowych GKS-u Tychy. Rozegrał 232 oficjalnych spotkań w trójkolorowych barwach.