OFICJALNA STRONA KLUBU PIŁKARSKIEGO GKS TYCHY
BETCLIC 1 LIGA

Capelli Sport nowym partnerem technicznym KP GKS Tychy!

2024-07-05
Angelika Fila
Łukasz Sobala

Z największą przyjemnością informujemy, że firma Capelli Sport została nowym partnerem technicznym tyskiej drużyny. Nowa umowa została podpisana na 3 lata, do końca sezonu 2026/27. Od dziś Capelli Sport staje się oficjalnym i wyłącznym dostawcą strojów meczowych, odzieży treningowej oraz sprzętu sportowego dla naszego klubu.

Capelli Sport to globalna marka multisportowa z siedzibą w Nowym Jorku, specjalizująca się w sportach drużynowych. Nasza pasja do tworzenia produktów, od odzieży lifestylowej po obuwie i zestawy meczowe, pozwala sportowcom i drużynom maksymalizować ich sukcesy na boisku i poza nim. Capelli Sport wspiera wszystkich sportowców poprzez unikalny globalny ekosystem sportowy, koncentrując się na doskonałości usług. Dowiedz się więcej na capellisport.eu i znajdź Capelli Sport na Instagramie (@CapelliSport).

- GKS Tychy to wspaniały klub z ogromnym potencjałem. Partnerstwo podkreśla nasze zaangażowanie w polską piłkę nożną. Chcemy wspierać klub w jego rozwoju jako partner strategiczny i wspólnie się rozwijać. Z niecierpliwością czekam na współpracę i sukcesy, które będziemy wspólnie świętować w przyszłości – powiedział Kay Mourheg, Prezes Capelli Sport Europe.

- Cieszymy się, że GKS Tychy zdecydował się dołączyć do Rodziny Capelli Sport. Dziękujemy za zaangażowanie w projekt wszystkim pracownikom reprezentującym Klub, a szczególnie tym, z którymi jest nam dane współpracować na co dzień. GKS Tychy życzymy samych sukcesów i mamy nadzieję, na długofalowa, owocną współpracę – dodał Bartlomiej Bock Area Sales Manager Poland and Baltic States.

- W Capelli Sport znaleźliśmy niezawodnego partnera, jako dostawcę, który dąży do podobnych celów jak my. To kolejny krok w kierunku profesjonalizacji klubu. Z niecierpliwością czekam na współpracę w przyszłości i mam nadzieję, że wspólnie będziemy świętować wiele sukcesów - zakończył Max Kothny, członek zarządu KP GKS Tychy.

Oficjalne koszulki meczowe zostaną przedstawione kibicom podczas prezentacji drużyny. Wszelkie szczegóły zostaną podane niebawem w social mediach KP GKS Tychy.

 

 

Udostępnij materiał: