W nadchodzącej kampanii bramkarz Kacper Kołotyło oraz pomocnik Tobiasz Kubik nie będą reprezentować już barw Górniczego Klubu Sportowego Tychy.
Kacper Kołotyło z pierwszą drużyną Trójkolorowych związany był od 2024 roku. Wcześniej występował w rezerwach naszego klubu. Na boiskach Betclic 1. Ligi zadebiutował w minionym sezonie – znajdując się w wyjściowej jedenastce Tyszan na ligowe starcie z Polonią Bytom. Od tego momentu 23-letni golkiper rozegrał dla GKS-u dziewięć oficjalnych spotkań.
Tobiasz Kubik z kolei na Edukacji 7 trafił latem 2024 roku na mocy wypożyczenia z ekstraklasowego Rakowa Częstochowa. W koszulce z trójkątem na piersi zadebiutował przy okazji domowego meczu z Miedzią Legnica inaugurującego sezon 2024/25. Jeszcze w trakcie trwania rozgrywek zawodnik związał się z naszym klubem na stałe. 23-latek przygodę w trójkolorowych barwach kończy z 53 występami i dwoma asystami na koncie. Teraz przeniesie się natomiast do Podhala Nowy Targ.
Kacprowi i Tobiaszowi dziękujemy za reprezentowanie GKS-u Tychy oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej, jak i życiu prywatnym.















