OFICJALNA STRONA KLUBU PIŁKARSKIEGO GKS TYCHY
BETCLIC 1 LIGA

Siłownia, boisko i intergracja. Meldunek ze zgrupowania

2024-07-09
Krzysztof Trzosek
Łukasz Sobala

Piłkarze GKS-u Tychy od piątku przebywają na zgrupowaniu w Busku - Zdroju. Drużyna po sparingu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza wyjechała z Tychów i wieczorem zameldowała się w hotelu. Na zawodników czekała już odnowa w basenie oraz wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Europy.

W sobotę po śniadaniu drużyna wyruszyła już na pierwsze zajęcia na boisku. Po jednostce treningowej zawodnicy wrócili do hotelu, bo po południu czekały już na nich kolejne aktywności. Sztab szkoleniowy w ramach integracji zespołu zorganizował spływ kajakowy, w trakcie którego nie zabrakło elementów rywalizacji.

W niedzielę piłkarze zostali zaproszeni na odprawę podczas której trener omówił najważniejsze kwestie oraz przedstawił krótką sylwetkę najbliższego rywala. Wieczorem drużyna rozegrała pierwszy mecz kontrolny w trakcie obozu, który zakończył się porażką 1-5.

W poniedziałek zawodnicy nie mogli liczyć na taryfę ulgową. Rano drużyna zameldowała się na siłowni, a po południu przyszedł czas na kolejny trening na boisku. Wieczorem piłkarze mieli do wykonania jeszcze jedno zadanie, jakim była regeneracja na basenie.

Udostępnij materiał: