OFICJALNA STRONA KLUBU PIŁKARSKIEGO GKS TYCHY
BETCLIC 1 LIGA

Sektor rodziny - sektor A

Stadion Miejski w Tychach to miejsce nie tylko pełne piłkarskich emocji. To także miejsce waszych spotkań. Dlatego pragniemy, aby wszyscy sympatycy naszego klubu mogli w komfortowych warunkach spędzić czas ze swoimi najbliższymi.

Jesienią 2022 roku otworzyliśmy Sektor Rodzinny, który z meczu na mecz rozwijał swoją działalność. Latem, przed rozpoczęciem nowego sezonu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Sektora Rodzinnego na sektor M. Wsłuchując się w Wasze głosy, a także mając na uwadze względy bezpieczeństwa, Sektor Rodzinny (już na stałe!) powraca na sektor A. Cała strefa zabaw zlokalizowana będzie za trybunami (pomiędzy sektorami C-D). Oczywiście, jeżeli ktoś ma kupiony karnet (razem z dzieckiem) na sektor M, to może go bez ponoszenia kosztów zamienić na ten, z docelową lokalizacją w nowym sektorze rodzinnym w kasie stadionu.

Dla naszych najmłodszych kibiców i ich rodzin nadal będziemy kontynuować szereg rozwiązań, które mamy nadzieję, w jeszcze większym wymiarze zachęcą do przychodzenia na stadion i dopingowania naszych piłkarzy. Nie zaprzestajemy rozdawania najmłodszym kibicom fan kart z Trójkolorowymi zawodnikami. Na sektorze A nie zabraknie naszej maskotki „Tyska”, szeregu konkursów, a w rundzie wiosennej spotkacie tam także piłkarzy GKS-u Tychy.

Najmłodsi sympatycy będą mogli nadal liczyć nie tylko na atrakcje, które zapewniają nasze niezawodne animatorki, z ramienia naszego partnera, Niepublicznego Przedszkola Językowego SMYKI, ale również (na kluczowych meczach) będą mogli korzystać ze strefy przed stadionem, w ramach Trójkolorowych Pikników Rodzinnych.

Pragniemy, aby wizyty na E7 kojarzyły się najmłodszym fanom nie tylko ze sportowymi emocjami i piłkarską atmosferą, ale również z dobrą zabawą.

Dziecko, które nie ukończyło 14 roku życia, a będzie kupować wejściówkę wraz z opiekunem otrzyma bilet w cenie 1 zł. Zapraszamy!